Archspire se odpravljajo v studio

0 4

Avtor: Primož Novak

Kanadska brutalna tehnična death metal zasedba Archspire je sporočila, da bo naslednji mesec pričela snemati tretji album.

Snemanje bo potekalo v Denverju s producentom Daveom Oterom v studiu Flatline Audio, ki je produciral zadnja dva albuma Cattle Decapitated.

Album bo nasledil »The Lucid Collective« iz leta 2014. Izdelek bo izšel enkrat v letu 2017.

Skupina bo v avgustu opravila tudi nekaj nastopov po ZDA, a o kakšni daljši turneji pa zaenkrat še ni informacij.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki