Armaroth objavili novi album v celoti
Avtor: Primož Novak
Slovenska death metal zasedba Armaroth je na svoji Bandcamp strani v celoti objavila prvenec »Zenith«.
Album si lahko poslušate TUKAJ.
Skupina bo izdelek predstavila na koncertu v Kranju, ki se bo odvil jutri ob 21:00 v klubu Trainstation SubArt.
O skupini:
Armaroth je petglava entiteta, ki prebiva nekje v obskurnem podzemlju Kranja. Od prvih zapisov iz leta 2008, pa do danes, se je bend vzpostavil kot ena najbrutalnejših sil slovenske metal scene. Po demu Burning Execution (2010), ki je prave podvige šele nakazoval, je band leta 2013 izdal EP False Vision, ki je visoko čislan tako med podporniki, kot med recenzisti. Jeseni 2015 sta bend okrepila Rok Lukavečki na bobnih in Vid Pobegajlo na bas kitari. Od takrat je band izdal singla Diamox in Deep of Throats, ki sta na omenjenem prvencu Zenith.