Autopsy: Feast For a Funeral

0 0

Avtor: Rok Klemše

Za letošnjo noč čarovnic bodo veterani death metala Autopsy v sodelovanju z E-Comix izdali strip Autopsy: Feast For a Funeral. Predsednik podjetja E-Comix, ki je sicer izdalo tudi strip Dying Fetus: Supreme Violence, Vince Brusio, je povedal, da so strip osnovali na naslovnici kultne Autopsy plošče Severed Survival.

 

Strip bo glede na tematike Autopsy seveda krvav, brutalen in nagnusen, govori pa o skupini mladih, ki na noč čarovnic odpre vrata v Pekel. Skoznje se jasno prikradejo satanisti, psihopati, pošasti in mrtvi kirurgi (glej naslovnico Severed Survival).

 

Več o krvavem Autopsy plesu pa Brusio osebno:

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki