Axel Rudi Pell bodo izdali ploščo priredb

0 4

Avtor: Rok Klemše

Nemški kitarist Axel Rudi Pell je povedal, da je s skupino globoko v snemalnem procesu nove plošče priredb. Bobni, bas kitara in ritem kitare so že posnete, kmalu pa bodo začeli s snemanjem solo kitar in glavnih vokalov.

Pell še vedno skriva za katere priredbe gre, ob tem pa postavlja vprašanje vsem fanom. Na plošči bodo trije komadi, ki imajo enako naslove kot trije lastni Axelovi komadi s prejšnjih plošč. Komadi razen imena nimajo nič skupnega. Prvi trije, ki bodo pravilne odgovore poslali na [email protected], bodo prejeli ploščo Diamonds Unlocked, ki jo bo osebno podpisal Axel. Tekmovanje traja do 15. maja.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki