Bališ na Rock Otočcu 2007!

0 1

Avtor: Jernej Vene

Po daljšem odmoru se je skupina Bališ znova predstavila na odrih. Fantje so 14. aprila prepričali kapelško publiko v gostilni Moritz. Po uspešni generalki so se odpravili na pot proti Dunaju. Tam so 19. aprila zaigrali v priljubljenem klubu “Chelsea Musicplace”. V polni dvorani je bilo vzdušje enkratno. Bend se je hitro vživel in kot ponavadi so dali od sebe vse.

Za letos sta potrjena že dva enkratna festivala.

V nedeljo 8. julija bodo Bališ gostovali na enajstem Rock Otočcu. Nastopajo tudi JOHN LAWTON (URIAH HEEP) & MARY ROSE, HUMANZI (Irska), FILM (Grčija), ZzZ, MI2, BAJAGA, HLADNO PIVO, EDO MAAJKA BULDOŽER, AVE, POMARANČA, ZORAN PREDIN, LEAF-FAT, AVTOMOBILI… Za vse ljubitelje slovanskega rock and rolla edinstvena priložnost, da se odpravijo v bližnje Novo mesto. Več informacij o tem enkratnem dogodku lahko dobite na http://www.rock-otocec.com

Naslednji višek ljubitelji dobre rock glasbe pričakujejo 7. septembra v Št. Vidu ob Glini, kjer bo potekal festival v okviru tamkajšnjih Kulturnih dni (Burgkulturtage). Med drugimi bodo nastopili JAN GARBAREK, VIENNA ART ORCHESTRA, YARDBIRDS, MAN, COLLOSEUM, CHRIS JAGGER …

Bališ bodo tam po daljšem času zopet nastopili skupaj z avstrijsko legendo WILLIJEM RESETARITSEM.

Link:http://www.burgkulturstveit.com

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki