Behemoth se vračajo!
Avtor: Rok Klemše
Poljski black/death metalci Behemoth so imeli pred kratkim prve vaje potem, ko je bil pevcu in kitaristu Adamu “Nergalu” Darskiju lanskega avgusta postavljena diagnoza levkemije.
Nergal je lanskega decembra opravil presaditev kostnega mozga, ki je bila uspešna in Adam je hitro okreval. Nergal pravi, da so vaje potekale odlično, ter da so za prihajajočo turnejo Phoenix Rising Tour zvadili tudi komade, ki ji v živo niso igrali še nikoli.
Behemoth se bodo na odre sicer vrnili oktobra s koncerti na Poljskem, nato pa je v načrtu turneja po Avstraliji in Aziji ter v letu 2012 evropska in ameriška turneja.