Bivši W.A.S.P. člani so ustanovili W.A.S.!

0 2

Chris Holmes (kitara; ex-W.A.S.P.), Randy Piper (kitara; Animal, ex-W.A.S.P.), Steve Unger (bas kitara; ex-Metal Church), Rich Lewis (vokal; Animal) in Stet Howland (bobni; ex-W.A.S.P.) so združili moči v povsem novo zasedbo z imenom Where Angles Suffer (W.A.S.).

Zasedba je že posnela prvenec, ki bo nosil naslov “Purgatory”, ki bo izšel v začetku julija letos. Howland je nad njim navdušen in dodaja, da bo skupina na nastopih v živo igrala poleg skladb iz albuma “Purgatory” tudi vso ostalo “nevarno glasbo”, ki jo izvaja tudi trenutna W.A.S.P. postava!

Gornji logotip je zgolj fiktivna izpeljanka originalnega W.A.S.P. logotipa!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki