Bivši W.A.S.P. člani so ustanovili W.A.S.!
Chris Holmes (kitara; ex-W.A.S.P.), Randy Piper (kitara; Animal, ex-W.A.S.P.), Steve Unger (bas kitara; ex-Metal Church), Rich Lewis (vokal; Animal) in Stet Howland (bobni; ex-W.A.S.P.) so združili moči v povsem novo zasedbo z imenom Where Angles Suffer (W.A.S.).
Zasedba je že posnela prvenec, ki bo nosil naslov “Purgatory”, ki bo izšel v začetku julija letos. Howland je nad njim navdušen in dodaja, da bo skupina na nastopih v živo igrala poleg skladb iz albuma “Purgatory” tudi vso ostalo “nevarno glasbo”, ki jo izvaja tudi trenutna W.A.S.P. postava!
Gornji logotip je zgolj fiktivna izpeljanka originalnega W.A.S.P. logotipa!