Blaze Bayley razpustil band
Avtor: Urban Bolta
Britanski heavy metal vokalist Blaze Bayley (ex-Iron Maiden, Wolfsbane) je v izjavi za javnost zapisal, da “zaradi finančnih in zdravstvenih razlogov” razpušča svojo skupino.
Celotna izjava se glasi takole: “Dragi fani, zaradi finančnih in zdravstvenih razlogov sem bil prisiljen v razpustitev mojega 8Blaze Bayley) banda. V naslednjih dneh bom razkril, kakšni so moji prihodnji plani. Upam, da me boste vsi moji dozdajšnji fani podpirali tudi v bodoče. Moja angleški nastopi so prestavljeni na december, medtem ko že potrjeni datumi v Nemčiji, Švedksem, Litvi in Instanbulu ostajajo nespremenjeni.”
Blaze bayley je svoj poslednji studijski album “Promise and Terro” (recenzija tukaj) izdal februarja 2010, nato maja nastopil v Ravnah na Koroškem, zadnjič pa smo ga imeli priložnost videti decembra v Mariboru. Srečno na tvoji glasbeni poti, Blaze!