Blow Up ponovno
V Kaval klubu v ljubljanskem Šentvidu se prihajajoči petek, 1.junija ’07 ponovno obeta odličen R’n’R žur z ljubljansko skupino Blow Up (trenutno tudi aktualno studijsko zasedbo Petra Lovšina).
Nastop, napovedan za 21. uro, vas zagotovo ne bo pustil hladne!
Vabljeni!