Blues za Madagaskar, Sodražica (Šolsko igrišče), 28.06.2013!
Avtor: Aleš Podbrežnik
V petek, 28. junija, bo na šolskem igrišču v Sodražici potekal dobrodelni koncert “Blues za Madagaskar”. Koncert, ki je v sklopu letošnjih Psoglavskih dni, se bo začel ob 21.00, nastopili pa bodo Martin Ramoveš Band (kantavtorski blues-rock), Šedrsca Blues Project (blues) in Epicenter (power blues).
Vstopnine ne bo, temveč se bo pobiralo prostovoljne prispevke za humanitarno-medicinsko odpravo na Madagaskar (http://www.madagaskar2013.si). Med koncertom se bodo člani odprave predstavili ter povedali nekaj o njihovem projektu, možno pa bo tudi kupiti majice z logotipom odprave.
Vabljeni na dobro dozo bluesa ter k podpori medicinske odprave na Madagaskar!
V primeru slabega vremena bo koncert prestavljen na pokrito balinišče.