Brian May ne boleha za rakom!

0 1

Avtor: Urban Bolta

Po seriji opravljenih raziskav je kitarist Queenov Brian May preko svoje spletne strani sporočil, da ne boleha za rakom, kot se je v glasbenih logih šušljalo zadnje čase.

»Od zdravnika sem prejel telefonski klic. Dejal je, da ima dobre novice. V rokah je držal rezultate preiskav moje prostate, na kateri pa niso našli nobenih rakotvornih celic. Končno se lahko, vsaj kar se tega organa tiče, počutim sproščeno«, je zapisal May.

Menda je bila prva stvar, ki jo May naredil po prejetju dobre novice… privoščitev velike skodelice angleškega čaja. Poleg zdravstvenih novic je May javnosti sporočil tudi nekaj glasbenih vesti, tako je še enkrat potrdil, da se dela na še neizdanih skladbah Queenov, med drugim naj bi luč sveta zagledali že dolgo pričakovane skladbe, ki sta jih v duetu pred več kot tridesetimi leti zapela pokojna Freddie Mercury in Michael Jackson.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki