Bullet For My Valentine se vračajo v studio
Avtor: Primož Novak
Valižanska metalcore zasedba Bullet For My Valentine je sporočila, da bo ta mesec pričela s snemanjem novega materiala, preden se odpravi na zimsko turnejo.
Snemanje se bo pričelo proti koncu avgusta, namen pa imajo posneti le eno ali dve skladbi, tako da naslednik albuma »Venom« bo nastajal še kasneje.
Skupina bo z evropsko turnejo pričela v začetku novembra, najbližje Sloveniji se bo ustavila 13. novembra na Dunaju. Zaključila pa bo v Veliki Britaniji decembra. Med drugim bo 4. decembra v Manchestru odigrala celotni prvenec The Poison, ki je izšel leta 2005.