Bulletboys predstavljajo novi video!

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik

Bulletboys, ameriški hard rock veterani, bvodo, dne 23.03.2018, izdali novi studijski album z naslovom “From Out Of The Skies”, ki bo izšel pri založbi Frontiers Music Srl.

Album je bil posnet v studiu Studio 606, v kalifornijskem mestu Northridge, ki je v lasti Davea Grohla (Foo Fighters).

Skupina predstavlja tako svoj prvi viceo in sicer za single D-Evil, na katerem sodeluje tudi šef skupine Eagles of Death Metal Jesse Hughes, ki je prispeval gostujoči vokal.

Video lahko v celoti pogledate spodaj!

Seznam skladb na albumu “From Out Of The Skies” je sledeč:

01. Apocalypto
02. D-Evil
03. From Out Of The Skies
04. Hi-Fi Drive By
05. Losing End Again
06. Whatcha Don’t
07. P.R.A.B.
08. Sucker Punch
09. Switchblade Butterfly
10. Once Upon A Time

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki