Children of Bodom v studiu

0 5

Avtor: Urban Bolta

Bobnar metalcev Children of Bodom Jaska Raatikainen sporoča, da Finci z današnjim dnem začenjajo s snemanjem novega albuma.

Včeraj je Raatikainen namreč zapisal:

»Danes smo imeli zadnje vaje pred jutrišnjim vstopom v studio, kjer bomo začeli s snemanjem bobnov.

Zadnja dva dneva sta bila zelo intenzivna. Skladbe smo igrali znova in znova, veliko je bilo švicanja, zlomljenih paličic, flustracij, kave in vsega kar paše zraven.

Prepričan sem, da so nove skladbe dobre! Z majhnim pridihom black metala, heavy metala, starošolskega death metala, melodij in solotov imamo vse, kar potrebujemo za dober album!«

Nov album bodo Children of Bodom predvidoma izdali spomladi / zgodaj poleti naslednje leto.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki