Cut Up snemajo drugi album
Avtor: Primož Novak
Švedska death metal zasedba Cut Up, v kateri delujejo bivši člani Vomitory, je sporočila, da se je zaprla v studio, kjer snema novi album, ki bo izšel prihodnje leto.
Snemanje poteka v studiu Big Balls Productions v mestecu Karlstad na Švedskem s pomočjo inženirja Matsa Lindstroma.
Skupina pravi, da je bil proces pisanja zelo intenziven, kar se kaže tudi v glasbi, v pozitivnem smislu seveda.
Bobni za album so skoraj posneti, v naslednjih tednih pa bodo sledili naslednji inštrumenti. Miks in zaključne dodelave bo opravil priznani Dan Swano v studiu Unisound.