Danger Danger pevec osvežil ekipo svoje spremljevalne skupine

0 1

Danger Danger pevec Ted Poley je izbral za bobnarja svoje spremljevalne zasedbe Tonyja Capobianca. Oba glasbenika sta stara znanca, saj sta pred tem sodelovala skupaj v zasedbi Xenon, ko je Poley prispeval spremljevalne vokale za prvenec skupine z naslovom “America’s New Design”, izdan leta 1989.

Preostanek Poleyeve spremljevalne skupine tvorijo še:Maz Mazza (kitara), Paul LaPlaca (klaviature, kitara, spremljevalni vokal) in Doug Odell (bas kitara, spremljevalni vokal).

Zasedba že napoveduje jesensko turnejo za sredino letošnjega septembra, ki se bo odvila v Skandinaviji. 

Več o Tedu Poleyu na: www.tedpoley.com/,

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki