Danger Danger pevec osvežil ekipo svoje spremljevalne skupine
Danger Danger pevec Ted Poley je izbral za bobnarja svoje spremljevalne zasedbe Tonyja Capobianca. Oba glasbenika sta stara znanca, saj sta pred tem sodelovala skupaj v zasedbi Xenon, ko je Poley prispeval spremljevalne vokale za prvenec skupine z naslovom “America’s New Design”, izdan leta 1989.
Preostanek Poleyeve spremljevalne skupine tvorijo še:Maz Mazza (kitara), Paul LaPlaca (klaviature, kitara, spremljevalni vokal) in Doug Odell (bas kitara, spremljevalni vokal).
Zasedba že napoveduje jesensko turnejo za sredino letošnjega septembra, ki se bo odvila v Skandinaviji.
Več o Tedu Poleyu na: www.tedpoley.com/,