Darkest Hour najavili novi album
Avtor: Primož Novak
Ameriška zasedba Darkest Hour bo 5. avgusta pri Sumerian Records izdala novi album.
Album je bil posnet s producentom Taylorjem Larsonom v studiu Oceanic Recording.
Kitarist Michael Schleibaum novi material komentira sledeče: “Ko sva z Johnom Henryjem (vokal) pričela bend 18 let nazaj, si nisva mogla predstavlja, da bo šel zvok tako daleč.
Samo delo za album se je pričelo že januarja 2012, takoj po tem, ko je skupina končala z delom za album The Human Romance. Na albumu se bosta predstavila tudi nova člana, in sicer bobnar Travis Orbin ter basist Aaron Deal, ki sta prispevala veliko pri pisanju skladb.
Za neučakane so Darkest Hour objavili tudi dražilnik, ki ga lahko slišite TUKAJ.
Več informacij o prihajajočem albumu bo znanih v kratkem.