Darkest Hour najavili novi album

0 2

Avtor: Primož Novak

Ameriška zasedba Darkest Hour bo 5. avgusta pri Sumerian Records izdala novi album.

Album je bil posnet s producentom Taylorjem Larsonom v studiu Oceanic Recording.

Kitarist Michael Schleibaum novi material komentira sledeče: “Ko sva z Johnom Henryjem (vokal) pričela bend 18 let nazaj, si nisva mogla predstavlja, da bo šel zvok tako daleč.

Samo delo za album se je pričelo že januarja 2012, takoj po tem, ko je skupina končala z delom za album The Human Romance. Na albumu se bosta predstavila tudi nova člana, in sicer bobnar Travis Orbin ter basist Aaron Deal, ki sta prispevala veliko pri pisanju skladb.

Za neučakane so Darkest Hour objavili tudi dražilnik, ki ga lahko slišite TUKAJ.

Več informacij o prihajajočem albumu bo znanih v kratkem.

 

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki