Dave Grohl se ne da – tudi z zlomljeno nogo!
Avtor: Urban Bolta
Med včerajšnjim Foo Fighters koncertom v Göteburgu na Švedskem je frontman Dave Grohl padel z odra in si zlomil nogo, a je koncert že kar med samo zdravniško oskrbo nadaljeval.
Nekdanji član Nirvane in zdaj že dolgoletni frontman priljubljenih Foo Fightersov je iz odra padel med izvedbo skladbe Monkey Wrench. Stadion je obnemel, sledila je nekajminutna prekinitev, predno se je Grohl povzpel nazaj na oder in dejal: »Dame in gospodje, zdi se mi, da sem si pravkar zlomil nogo. Prav zares, noga je šla k vragu«.
Medtem ko je zdravniška ekipa Grohla peljala v zaodrje, so preostali Foo Fightersi nadaljevali z igranjem. Zaigrali so nekaj priredb, ki jih je odpel bobnar Taylor Hawkins. Nato se je Grohl vrnil – z imobilizirano desno nogo. »Morda res ne morem hoditi, še vedno pa lahko igral kitaro in pojem«, je dejal in nadaljeval za vse obiskovalce verjetno nepozaben koncert. Še natančnejša diagnoza: zlom desne mečnice tik pod kolenom.