David Ellefson zopet v Megadeth!

0 1

Avtor: Rok Klemše

V thrash superskupino Megadeth se je vrnil nekdanji dolgoletni basist David Ellefson.

Spomnimo, da je bil David član zasedbe vse od njenih začetkov leta 1985 pa vse do njenega začasnega konca leta 2002. Ko je šef benda Dave Mustaine leta 2004 spet formiral skupino je Ellefson sodelovanje zavrnil proti Mustaine pa (neuspešno) vložil tožbo zaradi dobička od in pravic do avtorstva Megadeth skladb. 

Ellefson se je tako v bend vrnil pravi trenutek, saj Megadeth letos praznujejo veličastno 20. obletnico kultnega albuma Rust in Peace, “Junior” pa bo s svojimi kolegi tako nastopil tudi na poletnih “The Big Four” koncertih.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki