Decembrski pogreb sonca jutri!

0 0

Avtor: Primož Novak

Jutri bodo Orto Bar obiskali finski doom/death metalci Swallow the Sun, finski melodični death metalci Wolfheart ter italijanski Adimiron.

Časovnica za koncert je sledeča:

19:30 vrata/doors/blagajna/Box Office
20:00 ADIMIRON
21:00 WOLFHEART (60 min)
22:30 SWALLOW THE SUN (90 min)
00:00 … DJ afterparty

 

Vstopnice je moč dobiti še v trgovinah Master Of Metal ter Madness v Ljubljani, prek strani On Parole, na blagajni Orto Bara.

Vstopnina 16 evrov v predprodaji! 20 na dan!
SLO: http://www.on-parole.com/si/shop/view/swallow-the-sun-wolfheart-support-ljubljana-11-12-2015-ticket

Tickets 16 euro in presale! 20 on the show day!
ENG: http://www.on-parole.com/shop/view/swallow-the-sun-wolfheart-support-ljubljana-11-12-2015-ticket

SWALLOW THE SUN
https://www.facebook.com/swallowthesun

WOLFHEART
https://www.facebook.com/WolfheartRealm

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki