Deicide in novi album!

0 1

Danes je izšel novi album floridskih death metal prvakov Deicide. “In The Minds of Evil” je naslov novega albuma, ki vsebuje 11 skladb. Album je izšel pri Založbi Nuclear Blast in je na voljo kot standarni CD, Limited box set, (vsebuje CD, našitek Deicide, zastavo in nalepke) in eksluzivne zelene vinilke (samo 200 kopij).

Skladbe na albumu so:
1. In The Minds Of Evil
2. Thou Begone
3. Godkill
4. Beyond Salvation
5. Misery Of One
6. Between The Flesh And The Void
7. Even The Gods Can Bleed
8. Trample The Cross
9. Fallen To Silence
10. Kill The Light Of Christ
11. End The Wrath Of God

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki