Demolition Group ponovno na prvi bojni liniji

0 4

Avtor: Urban Bolta

Legendarni rokerji Demolition Group napovedujejo prednovoletne klubske koncerte, na katerih bodo svojim fanom in ostalim naključnim pasantom predstavili del novega materila, s katerim se takoj v začetku naslednjega leta ponovno odpravljajo v studio.

Nove pesmi so nastajale zadnjo polovico leta v z dežjem prepojeni poletni praznini, odsotnosti lastnega jaza in razkroju družbenega bitja v kloaki pohlepa in praznega niča. Postavljene na pokušino bodo dve protikapitalistični, dve ljubezenski in dve ne eno, ne drugo.

Demolition Group z novim materialom, kot vedno – brezkompromisni in divji. Naravnost iz Planeta starcev divja šesterica v šestih novih skladbah in v mnogih dobrih starih ponarodelih…

21.nov. Klub ljubiteljev glasbe in motociklizma, Sežana
22.nov. MC Na placu, Slovenjska Bistrica
11.dec. Menzapri koritu, Ljubljana
13.dec. MC Črnomelj
20.dec. Trainstation, Kanj

Fotografija izvira iz lanskoletnega nastopa Demolition Group v Ljubljani (reportaža tukaj) – vse pravice pridržane!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki