Depeche Mode 21.05.2009 v Zagrebu

0 1

Depeche Mode bodo aprila 2009 odrnili na evropsko koncertno turnejo, na kateri se bodo ustavili tudi, dne 21.05.2009 v Zagrebu!

Fantje bodo nastopili v okviru zagrebškega Tuborg festivala. Koncert se bo zgodilv Areni. Vstopnice bodo na voljo v prodaji od 15.10.2008 dalje. Cene za fan pit so 50,00€, za stojišče 42,50€ in za sedišča 48,00€! Po 31.10.2009, bodo cene kart poskočile za priobližno 5,00€.

Zasedba je turnejo poimenovala Tour Of The Universe, na njej pa bo predstavljala svoj novi prihajajoči studijski album, ki bo predvidom aizšel spomladi 2009. Naslov albuma zaenkrat še ni znan.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki