Despised Icon podpisali z Nuclear Blast
Avtor: Primož Novak
Ponovno aktivna kanadska deathcore zasedba Despised Icon je sporočila, da bo letos poleti izdala novi album, ki bo izšel pri založbi Nuclear Blast.
Skupina obljublja, da bo album, ki bo nosil naslov “Beast”, poln hitrosti in tehničnosti v stilu zadnjih dveh albumov
Gre za prvi izdelek v sedmih letih. Leta 2009 je skupina izdala »Day of Mourning«, opravila nekaj turnej in prenehela z delovanjem leta 2010. Štiri leta kasneje je opravila nekaj uspešnih reunion koncertov, kar je dalo dovolj motivacije, da začne skupina ponovno delovati.
Skupina se bo v kratkem odpravila na turnejo Never Say Die, najbližje Sloveniji se bo ustavila 6. maja na Dunaju.