Destruction je zapustil bobnar Marc Reign!
Bobnar Marc Reign je zapustil nemške thrasherje Destruction. Kot vzrok so Destruction navedli, da so med Reignom in preostalimi člani zasedbe zrasle osebne in glasbene razlike, kot posledica nenehnega stresa na koncertnih turnejah.
Marc naj bi se po novem osredotočil na njegov novi projekt Volcano. Ob tem izraža Marc iskreno zahvalo vsem Deastruction oboževalcem, ki so podpirali skupino skozi leta njegovega bivanja v Destruction.
Skupina, ki medtem že sklada material za novi studijski album, že išče novega bobnarja. Po besedah pevca in basista skupine Marcela “Schmier” Schirmerja, bo novi album bo pomik nazaj, torej proti koreninam skupine.