Dew-Scented: Invocation

0 6

Avtor: Urban Bolta

Nemški thrash metalci Dew-Scented so končali s snemanjem in miksanjem novega albuma “Invocation”. Album je nastajal v studiu Soundlodge na severu Nemčije s producentom Jörgom Ukenom (God Dethroned, Sinister). Osmi Dew-Scented studijski album bo za evropski trg izšel 24. maja pri založbi Metal Blade, za ameriški trg pa dan kasneje pri Prosthetic Records.

Band je z izdelkom zelo zadovoljen, o albumu je spregovoril vokalist Leif Jensen: “Končan je! Po dolgih tednih intenzivnega dela smo končali s snemanjem in obdelavo.. kako čudovit občutek! Nove skladbe so sveže in nas nabijajo z energijo, zato upam da bodo imele isti učinek tudi na vse thrasherje!”

Skladbe na albumu “Invocation”:
01. Downfall (Instrumental)
02. Arise From Decay
03. The Invocation
04. Have No Mercy On Us
05. Artificial Life
06. Condemnation
07. Totem (Instrumental)
08. Torn To Shreds
09. Revel In Contempt
10. A Critical Mass
11. Global Hysteria
12. Slaves Of Consent

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki