Dillinger Escape Plan maja v studio!
Dillinger Escape Plan se bodo maja podali v studio. Razlog? Snemanje novega albuma.
Bend je razkril, da bo album posnet že istega meseca, torej bo izšel konec maja. Nosil bo naslov One of Us is the Killer, izšel pa bo preko bendove lastne založbe Party Smasher Inc. Naslovnico albuma lahko vidite na sliki levo.
Producent albuma bo Steve Evett, ki je z bendom že sodeloval, hkrati pa produciral albume takšnih bendom, kot so Misfits, Sepultura, Symphony X, The Cure in nenazadnje tudi zadnji album naše Siddharte.
Zadnji album so The Dilligner Escape Plan izdali 2010 – Option Paralysis. Novi album naj bi bil drugačen od tega in naj bi se vrnil k hardcore/punk koreninam.