Dr. Evil se bo prvič predstavil na koncertu v Postojni!
Avtor: Nina Grad
Kot veste se bo poleg Requiemov predstavil tudi Dr.Evil v Postojni.
Milan Krušič pravi, da je končno nastopil čas, da se vam predstavi malce drugače in z svojo novo ekipo Dr. Evil na katero je izredno ponosen.
Poleg novega materjala bo odpel tudi večino komadov iz prejšnjega benda Lene Kosti in pravi, da ne tolerira nobenega zmrdovanja,ker so te komadi del njega.
Seveda bo iz koncerta v koncert manj komadov bivšega banda in več njegovih lastnih, vendar pa brez komadov kot je Rusinja in ostalih ne bo šlo tudi v bodoče.
Dr. Evil pravi, da se zahvaljuje Marku Slokarju za povabilo na koncert in, da mu je v izredno čast in veselje igrati pred novo postavo Requiem 1.6. v Postojni!