Duh skupine Don’t Mess With Texas živi naprej!

0 1

Kot smo že poročali so post rockerji Don’t Mess With Texas mrtvi!

Toda, da ne boste žalovali predolgo, so nekateri izmed bivših članov skupine že ustanovili novo skupino. Kdor pa bi rad ohranil skupino Don’t Mess With Texas v lepem spominu, lahko preko spletne trgovine založbe Moonlee Records naroči njihova oba studijska CDja, kupi majico, ali bedž.

Kdo so (bili) Don’t Mess With Texas opisuje tudi RockLine recenzija njihovega albuma “Los Dias De Junio” (2007).

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki