Earth Crisis podpisali za Century Media!

0 0

Ponovno združeni in delujoči hard core pionirji Earth Crisis, so podpisali pogodbo z založbo Century Media, za novi studijski album. Tako bodo možakarji prestopili prag studia čez mesec dni, kjer se bodo lotili snemanja albuma.

Skupina bo za produkcijo albuma posrbela sama, za mastering in miks materiala pa bo poskrbel priznani Tue Madsen (Sick Of It All, Dark Tranquillity, The Haunted).

Album bo izšel v začetku prihodnjega leta.

Več informacij najdete na:
www.earthcrisis.us
www.myspace.com/earthcrisis

ali na:
www.centurymedia.com
www.myspace.com/centurymediaeurope
www.youtube.com/centurymediaeurope

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki