Europe bodo drugo leto proslavljali epsko!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

Pevec dolgoživih švedskih hard rockerjev Europe Joey Tempest je razodel, da bo skupina v prihodnjem letu izkoristila koncertne nastope za obeležitev 30. let od izida njihovega klasičnega albuma “The Final Countdown” (1986). 

Europe so izdali svoj zadnji in še vedno aktualni studijski album v letošnjem marcu preko založbe UDR Music Records.

RockLine recenzijo albuma “War Of Kings” lahko preberete TUKAJ!

Na fotografiji: Joey Tempest med nastopom Europe, dne 17.07.2015, v sklopu festivala Pivo in Cvetje v Laškem (RockLine fotoarhiv 2006-2015, vse pravice pridržane). Celotno RockLine reportažo s tega festivalskega dne lahko preberete TUKAJ!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki