Feedback navdušili v Orto baru

0 0

Feedbacki, v sestavi štirih vrhunskih glasbenikov, so v ponedeljek, 2.11., v Orto baru obeležili 10. obletnico skupnega ustvarjanja, kar so začinili z izidom že tretjega studijskega albuma “Pro Mehanika”. S svojo pretencioznostjo in glasbeno izvirnostjo so prepričali slednjega izmed obiskovalcev, piko na “i” pa je dodala še zanimiva scenska popestritev.
Mnogoštevilčna publika v kateri smo lahko zasledili kar nekaj glasbenih poznavalcev, je z zanimanjem in občudovanjem požirala takt za taktom ter se prepuščala odličnim solo vložkom. Na debelo uro in pol dolgem koncertu je legendarni Orto bar prežel “vintage” zvok tolminskih mojstrov ter vonj po siru in olivah, ki so potešile gastronomske užitke.

www.feedback.si

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki