Flora & Paris predstavljajo single Vse si ti
Avtor: Urban Bolta
Na prireditvi Slovenske popevke je nastopila tudi skupina Flora & Paris s skladbo Vse si ti.
Glasbeniki so nastopili v živo ob spremljavi Velikega revijskega orkestra RTV Slovenija, ki ga sestavljajo najboljši glasbeniki Big banda in simfoničnega orkestra radijsko-televizijske hiše ter zunanji glasbeni izvajalci.
Na radijskih postajah se že vrti novi zvok pesmi »Vse si ti«. Ker so želeli polnejši zvok, so zvok miksali na Češkem.
Skupina bo 9. novembra nastopila tudi v Grazu v teatru Orpheum Extra, na Festivalu Jazzwerkstatt, katerega letošnja tema je ‘Jazz Goes Pop’. Nastopili bodo ob 20. uri!