Flotsam and Jetsam zapustil kitarist
Avtor: Urban Bolta
Veterani arizonskega thrash metala, Flotsam and Jetsam so se razšli z kitaristom Markom Simpsonom, ki je v skupini deloval 13 let.
“Odločil sem se zapustiti band. Sporazumno, seveda. Fantje v bandu so mi kot bratje in jih bom tudi v bodoče podpiral”, je dogodek komentiral Simpson.
Aktualni studijski album zasedbe “The Cold” je izšel 14. Septembra pri Driven Music Group, založbi bivšega Korn kitarista Briana “Heada” Welcha. Naslovnico albuma, ki vsebuje deset skladb, je izdelal Travis Smith (Opeth, Nevermore).