FM praznujejo 25-letnico prvenca

0 0

Avtor: Urban Bolta

Reaktivirani britanski melodični rockerji FM bodo marca na treh nastopih po Otoku v celoti odigrali svoj opevani prvenec “Indiscreet” iz leta 1986.

AOR veljaki bodo nastopili v Glasgowu, Manchestru in Londonu. Petindvajsetletnico albuma bodo zaznamovali tudi z izdajo posebnih majic, ki jih bodo prodajali na omenjenih koncertih.

Tudi sicer FM za prihodnje leto obljubljajo obilo koncertov, na svoji spletni strani tako že zbirajo predloge oboževalcev glede oblikovanja set liste. Kako so se Britanci v živo odrezali na Sweden Rocku pred nekaj meseci, si lahko preberete tukaj.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki