FM se vračajo!

0 3

Avtor: Urban Bolta

FM se vračajo! FM so davno tega skupaj doživeli enajst uspešnih let, izdali lepo število albumov ter si koncertne odre delili z imeni, kot so Meat Loaf, Gary Moore, Status Quo, Magnum, Bon Jovi in Reo Speedwagon ter s tem postali največji britanski AOR band. 14 let po prenehanju delovanja in dve leti po koncertu v Nottinghamu, kjer so se po dolgih letih spet pojavili skupaj, bodo FM izdali nov album z naslovom “Metropolis”. V Evropi (razen za območje Velike Britanije) bo album izšel pod okriljem založbe AOR Heaven, in sicer dne 26.2.2010.

Kot pravijo člani banda, upajo, da bodo poslušalci uživali ob poslušanju albuma vsaj toliko, kot so sami uživali vob njegovem snemanju. V načrtu za leto 2010 imajo tudi obsežno turnejo, ki bo zajemala kraje po Evropi in Ameriki ter na Japonskem. Prvi znan datum je 7. Februar, ko bodo nastopili v londonskem klubu The Roadhouse, več datumov pa bo znanih kmalu. Informacije so na voljo tudi na spletni strani www.fmofficial.com.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki