Gamma Ray zamenjali bobnarja!
Avtor: Rok Klemše
Nemško veteransko power metal zasedbo Gamma Ray je zapustil dolgoletni bobnar Dan Zimmerman, skupina pa je že najavil novega prišleka. Za bobne se bo usedel Michael Ehre (Firewind, Ulo Jon Roth, Metalium).
Spodaj si lahko ogledate video v katerem Gamma Ray, ki jih že vse od začetka vodi ustanovitelj Kai Hansen, objavljajo novega bobnarja. Skupina naj bi trenutno pripravljala novo studijsko ploščo.
https://www.youtube.com/watch?v=qjnE2lUp9l4