Ghost Brigade prenehali z delovanjem

0 1

Avtor: Primož Novak

Finski melanholiki Ghost Brigade so sporočili, da so do nadaljnjega neaktivni.

Skupina razlaga, da ko so leta 2005 pričeli z delovanjem, da se bodo z glasbo ukvarjali, dokler bodo v njej uživali. Če se to spremeni v neko obvezo, ki ne prinaša dovolj motivacije, potem si bodo vzeli premor, do česar je skupina tudi prišla. Pomanjkanje motivacije je preprosto pripeljalo do tega, da ne morejo nadaljevati in se posvečati glasbi s srcem.

Skupina je v svoji desetletni karieri posnela 4 albume, zadnji IV – One with the Storm je izšel lansko leto.

Skupina je nastopila tudi dvakrat v Sloveniji, nazadnje na festivalu Metaldays 2014.

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki