Happy Old McWeasel, 14.03.2008, Maribor!
St.Patrick´s koncert:
HAPPY OLD McWEASEL
drinking, irish, celtic, folk
14.3.2008 ob 22:00 KLUB MC – Pekarna
McWeasli za sebe pravijo:
Smo band samih lepo rejenih žrebcev in po večini sodimo v kategorijo pujsov pitancev, razen basista, ki se še najbolj najde v posebni skupini vretenčarjev glodalcev – vevericah in našega pevca, ki je nekakšen hibrid med zgoraj navedenimi vrstami sesalcev in še najbolj spominja na svizca! Preigravamo irske pivske viže po svojih najboljših močeh in včasih tudi malenkost pretiravamo. Najbolj so nam všeč dodatki h koncertom, kjer običajno ponovimo komad ali dva, včasih tudi štiri, odvisno. Na zadnjem koncertu je tudi naš bobnar imel solo med pavzo! Glede na slovensko povprečje menimo, da smo dober band in da se razumemo s svojimi inštrumenti, zato imamo zelo kompliciran stage rider in želimo svojega tonskega tehnika, ki mora imeti kanadsko državljanstvo in mora tekoče govoriti slovensko. V cateringu pa zahtevamo gajbi ali tri piva Guiness!
Prost vstop!!!