Hate zamenjali bobnarja
Avtor: Primož Novak
Poljska death/black metal zasedba Hate je sporočila, da se je razšla z bobnarjem Stanislawom “Hexenom” Malanowiczom. V njegove čevlje je stopil Paweł “Paul” Jaroszewicz, ki je poprej igral pri Vader, Crionics, Decapitated in Antigama.
Hexen, ki je igral na albumih Morphosis, Erebos in Solarflesh, je svoj razlog za odhod pojasnil, da so ga začeli zanimati drugi glasbeni stili.
Skupina trenutno že piše material za novi album, katerega naj bi pričeli snemati junija.
Hate se 28. marca odpravljajo na evropsko turnejo, kjer se bo seveda predstavil prej omenjeni novi bobnar. Nam najbližje pa se bodo ustavili 11. aprila v Gradcu.