Helix bodo posneli priredbo AC/DC!

0 0

Legendarna kanadska hard rock zasedba Helix, se je združila v originalni “No Rest For The Wicked” (1983) postavi. Kot takšna se odpravlja v studio, kjer namerava posneti AC/DC priredbo za pesem “It’s a Long Way To The Top If You Wanna Rock And Roll”. Po besedah pevca Briana Vollmerja, bodo v studiu poleg Briana še:  Brent Doerner na kitari, Mike Uzilac na bas kitari in Greg ‘Fritz’ Hinz na bobnih. Ta skladba bo vključena na “tribute to AC/DC” kompilacijski CD, ki bo izšel preko založbe Perris Records (naslov kompilacije še ni znan). Producent skladbe je stari dobri   Gord Prior. Posebna gosta na skladbi bosta tudi The Mudmen in Steve Georgakopoulos, slednji je igral na poslednjih dveh Helix studijskih izdajah.

Med drugimi poročanji, naj bi se Helix bližali podpisu pogodbe z nemško založbo AOR Records, za izdajo novega (zaenkrat še neimenovanega) novega Helix albuma. Ta naj bi bil dokončan letos jeseni, če pa bo vse po sreči, bodo izdaji sledili tudi evropski koncertni termini.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki