Helstar o basistu Jerryju Abarci

0 3

Avtor: Urban Bolta

Teksaški metal veterani Helstar so v sporočilu za javnost zapisali, da ime basist Jerry Abarca resne zdravstvene težave.

“Minuli vikend je naš basist Jerry Abarca prestal biopsije zaradi hudih želodčnih bolečin, ki so se prvič pojavile lanskega decembra sredi evropske turneje. Medtem so doktorji Jerryja poslali na nove preiskave, saj so že znani rezultati precej zaskrbljujoči. Prosimo, mislite in molite za Jerryja. Hvaležni smo za podporo fanov.”

Naj spomnim, da so se Abarcine težave pojavile tik pred nastopom na ljubljanski Metelkovi, tako da je nekaj nastopov s teksaškimi speed metalci odigral Matej Sušnik (Metalsteel).

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki