Holder 20. marca v Orto baru!

0 2

V petek, dne 20. marca prihaja po dolgem času v ljubljanski Orto bar brežiška rock skupina Holder. Ta v tem trenutku pripravlja nove skladbe za svojo tretjo studijsko ploščo, slednjO bomo lahko v živo slišali tudi na tokratnem koncertu.

Vabljeni vsi ljubitelji dobrega rocka – VSTOPNINA 5 €!

Holder so:
Miha Nemanic – vokal
Ivica Gregel – bobni
Dane Brdar – kitara
Tomi Gregel – bas

Resnejše delovanje domače brežiške rock skupine Holder sega v leto 2000. Že v prvem letu delovanja so posneli svoj prvenec “Daleč stran je sodni dan” in mu ob njegovem izidu leto pozneje dodali še odmeven videospot za skladbo “(Ti nisi) na moji strani”. Ta se je kar nekaj časa zadrževal na prvih mestih takrat zelo priljubljene glasbene oddaje Videospotnice. Delovanje njihove prvotne zasedbe pa se je zaradi različnih razlogov ustavilo že v letu 2002. Takratna zasedba so bili: Miha Nemanic (vokal), Ivica Gregel (bobni), Zoran Zlatic (kitara, današnji Kut Gas), Tomi Gregel (bas), Zoran Čalić (kitara, ex in današnje Majke, Big Foot Mama), Tomi Horvat (klaviature). Bas in bobne na prvencu sta odigrala stara člana zasedbe Jernej Andrejas in Igor Cucek.

Leta 2007 je skupina Holder ponovno oživela v novi postavi in se z novim zvokom in albumom “Skoč’ mi na hrbet” ter istoimenskim videospotom ponovno vrnila na domače koncertne odre.

Sedaj imajo veliko jasnejše cilje in vizijo, s katero si bodo ponovno poskušali povrniti svoj nekdanji blišč.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki