Iced Earth z novim videom!

0 0

Ameriška power metal utrdba Iced Eath, je izdala video za novo skladbo “Anthem”, ki je bil posnet, dne 07.12.2011, na nastopu skupine v nemškem Koelnu (Essigfabrik). Video si lahko ogledate TUKAJ.

“Ta video odlično povzema energijo naših koncertnih nastopov in vedro razpoloženje člasntva ekipe, ki ne skriva velike odrske zabave med svojimi nastopi!” je strnil misli v zvezi z videom glavni komponist, aranžer, kitarist in vodja skupine Joihn Schaffer.

Za produkcijo in režijo videa je poskrbela agencija Kosch Fabian Film, “Anthem” pa je tako drugi video skupine Iced Earth, vzet iz zadnjega studijskega albuma skupine “Dystopia” (2011), ki se je prodal v tednu dni po izidu na tleh ZDA v približno 6.100 kopijah ter zasedel zavidljivo 67. mesto na Billboardovi lestvici 200 najbolje prodajanih plošč.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki