Icon In Me pričeli s snemanjem novega albuma!
Icon In Me, rusko-švedsko-danska metalcore naveza, v kateri sodelujejo Hostile Breed kitarist Dmitry Frans iz Rusije, danski bobnar Morten Løwe Sørensen (Submission, The Arcane Order, Scarve, Instant Carnage, Strangler, Scarve, Soilwork) in švedski pevec Tony Jelencovich (M.A.N, ex-Mnemic, Transport League), so prestopili prag studia CBS v mestu Holsted na Danskem, kjer so pričeli s snemanjem novega studijskega albuma.
Zasedba je pripravila za novi album 13. skladb. Znani so naslovi nekaterih skladb, ki bodo uvrščene na novi album in sicer: “Wasted Ways”, “Solid Child”, “Face It”, “Thousand Wars”, “Flood Kills” in “Nuclear Drama”.
Za več informacij o skupini obiščite uradni MySpace profil skupine.