In Flames v studiu
Avtor: Urban Bolta
Švedski metalci In Flames so začeli z delom na novemu albumu, ki naj bi izšel maja/junija 2011. Švedi snemajo v svojem lastnem studiu v Gothenburgu z Robertom Laghijem (Hardcore Superstar, Lok, Sonic Syndicate). Band bo v studiu preživel cel preostanek leta in začetek naslednjega, kjer bodo posnelo naslednjika leta 2008 izdanega albuma “A Sense Of Purpose” (fotografija je iz snemanja).
Prihajajoči album bo prvi album brez kitarista in ustanovitelja banda Jespera Strömblada, ki je skupino zapustil februarja letos in se posvetil zdravljenju zasvojenosti z alkoholom.V bandu ga je nadomestil Niclas Engelin (Engel).