Inmate in novi videospot!

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik

Inmate predstavljajo svoj tretji videospot za komad »Overcome« s prvenca »Free at last«, ki je izšel lani pod okriljem založbe Graviton Music Services. Videospot zaključuje poglavje prvega albuma, saj so fantje praktično že v zaključni fazi pisanja materiala za naslednji album.

Po številnih odigranih koncertih v lanskem letu in letos v okviru turneje “Free At Last” so se med poletjem zaprli v studio. Za drugi album napovedujejo še bolj udarno in raznovrstno glasbo, vsekakor pa ostajajo na glasbeni poti, ki jo je začrtal prvenec “Free At Last”. Tako kot na prvencu, bodo tudi pri drugem albumu sodelovali s priznanim producentom atom Purusho. Prav tako pa bodo na albumu sodelovali tudi s številnimi glasbenimi prijatelji. Datum točnega izida albuma zaenkrat še ni znan, vsekakor pa bo ugledal luč sveta v letu 2014.

http://www.inmate-band.com/
http://www.facebook.com/inmateband

Video za skladbo Overcome:

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki