Iron Savior bodo izdali `Megatropolis 2.0`!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Nemški power metalski veterani Iron Saviour bodo v letošnjem aprilu izdali osveženo verzijo svojega albuma Megatropolis!
Posodobljena verzija albuma bo nosila naslov “Megatropolis 2.0” in bo izšla, pri neški založbi AFM Records, dne 24.04.2015!
Hkrati s to izdajo pa pripravlja skupina tudi izid svojega prvega koncertnega DVD in CDja! Ta izdaja je napovedana v drugi polovici letošnjega leta.
Prvi in ultimativni poglavar skupine Piet Sielck komentira sledeče:
“Založba AFM Records mi je sporočila, da je album “Megatropolis” razprodan. Zato sem prišel na idejo da se lotim predelave albuma in izdam njegovo novo verzijo. Že dolgo časa sem namreč nezadovljen z originalno verzijo albuma, zato sem absolutno navdušen, da mi je ponujena priložnost in lahk odpravim nekatere napake, Novi zvočni miks bo poosebljal vse zaščitne znamke, ki definirajo glasbeni dosje skupine Iron Savior, vključujoč pompozne voklane zborovske harmonije v napevih in več multi-pastelnih vokalnih linij. Ko sem ustvarjal aIbum privč, sem vse te “dobrote” namerno izpustil, saj sem s tem želel pripraviti album, ki bo slogovno drugačen od mojega drugega benda Savage Circus, kar je bila fatalna napaka, ki pa jo lahko sedaj končno popravim!”