Izšel dražilnik za novi album Scotta Walkerja!
Legendarni Scott Walker, eksperimentalec, avantgardist in nasploh nadvse inovativni glasbenik, je poslal v medmrežje dražilnik za svoj novi album Bish Bosch.
Bish Bosch, bo izšel 3. decembra v Evropi in 4. decembra v ZDA. To je prva izdaja Scotta Walkerja po albumu The Drift iz 2006.
Scott Walker naj bi začel z ustvarjanjem za novi album v letu 2009, za novo delo pa je povedal, da je polno “agresivnih kitar, digitalnih klaviatur in mogočne tišine”. Nekaj skladb vključuje tudi celoten orkester.
O samem imenu albuma si več lahko preberete na spletni strani, posvečeni albumu: http://www.bishbosch.com/
Seznam skladb je naslednji:
01 ‘See You Don’t Bump His Head’
02 Corps De Blah
03 Phrasing
0
4 SDSS1416+13B (Zercon, A Flagpole Sitter)
0
5 Epizootics!
0
6 Dimple
0
7 Tar
0
8 Pilgrim
09 The Day The “Conducator” Died
Spodnji posnetek vključuje delce skladb “See You Don’t Bump His Head”, “Tar”, “Dimple”, “Corps De Blah”, “Phrasing” in “Epizootics!”.