Izšel je nov dokumentarec o Black Metalu

0 1

Dolgo pričakovani dokumentarec “Out of The Black – A Black Metal Documentary” je sedaj na voljo za ogled. Odgovorna za nastanek dokumentarca sta William Shackleford in Stefan Rydehed. Tokrat ne gre za tipičen dokumentarec, ki govori o podrobnostih požiganju cerkva, ampak je v njem Black Metal predstavljen s stališča same glasbe, besedil in celotne umetnosti okrog Black Metala.

https://www.youtube.com/watch?v=zBAodbkYF3k

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki